Liceul Tehnologic Transporturi Căi Ferate Craiova
Prima pagina
Prezentare
Cadre didactice
Elevi
Activitati
Regulamente şcolare
Examene
Galerie foto
Contact Scoala_altfel Evenimente Link-uri utile

Bine ati venit pe site-ul Liceului CFR Craiova!

LISTA CLASELOR DE LA LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI CĂI FERATE CRAIOVA

AN ŞCOLAR 2018-2019

Liceu învăţământ zi rută directă

Clasa Domeniul pregătirii de bază/Specializarea Diriginte Sala de clasă
9A Electric- Tehnician electrician electronist auto Cârstea Daniela A107
9B Electronică și automatizări-Tehnician în telecomunicații Pădeanu Daniela A110
9Cpf Electromecanic- Tehnician electromecanic material rulant Manac Virgil A112
9I Vocaţional sportiv-Instructor sportiv Știucă-Mihăescu Monica A111
10A Electronică și automatizări-Tehnician în telecomunicații Rădulescu Oana A008
10B Electric- Tehnician în instalaţii electrice Dumitraşcu Maria A009
10Cpf Electromecanic- Tehnician electromecanic material rulant Botezatu Monica A011
10I Vocaţional sportiv-Instructor sportiv Crişu Lavinia A007
11A Mecanică- Tehnician mecatronist Dumitrescu Sorin Petrişor A101
11B Electromecanică- Tehnician electromecanic Crișan Ramona Consuela A102
11Cpf Electromecanic- Tehnician electromecanic material rulant Dărac Ovidiu A103
12A Electric- Tehnician electrotehnist Ruicu Delia Magdalena A104
12B Electronică și automatizări-Tehnician în telecomunicații Andrei Elvira A105

Liceu învăţământ seral rută directă

Clasa Domeniul pregătirii de bază/Specializarea Diriginte Sala de clasă
9As Electromecanică-Tehnician electromecanic Olteanu Gheorghe A101
10As Electronică şi automatizări-Tehnician în automatizări Florescu Marcel A102
10Bs Electric-Tehnician în instalaţii electrice Stoian Mihai A103
11As Electric-Tehnician în instalaţii electrice Andrei Elvira A104
11Bs Mecanică-Tehnician mecatronist Mihai Ovidiu A105
12s Mecanică-Tehnician mecatronist Stănoi Adriana A110
13As Electric-Tehnician în instalaţii electrice Țenea Luminița A111
13Bs Mecanică-Tehnician transporturi Niculescu Mariana A112

Liceu învăţământ seral rută progresivă

Clasa Domeniul pregătirii de bază/Specializarea Diriginte Sala de clasă
XIIIAsrp Mecanică-Tehnician mecatronist Manac Virgil A007
XIIIBsrp Transporturi-Tehnician transporturi Bălașa Flori A008
XIVAsrp Transporturi-Tehnician transporturi Filimon Sanda A113

Şcoala postliceală

Clasa Domeniul pregătirii de bază/Specializarea Diriginte Sala de clasă
1A Informatică-Tehnician echipamente de calcul Predoi Anișoara A112
1B Transporturi-Agent feroviar Mesarici Dan A008
1C Transporturi-Tehnician electromecanic auto Pișlea Marilena A009
1Ds Transporturi-Tehnician transporturi auto interne şi internaţionale Ciocan Lucian Corp C
1M Maiștri Transporturi-Maistru electromecanic locomotive Dincă Constantin A113
2A Informatică-Tehnician echipamente de calcul Babiac Liana A106
2B Transporturi-Tehnician transporturi auto interne şi internaţionale Velişcu Viorica A107
2C Transporturi-Tehnician electromecanic auto Iacov Zînica A011
2Ds Transporturi-Tehnician transporturi auto interne şi internaţionale Neaga Dumitru Corp C
2E Transporturi-Agent feroviar Bolovan Elena Corp C

TOPUL ELEVILOR în anul scolar 2013-2014

BARBU MARIA ELENA, clasa a 11-a C- media cls. a 10-a - 9,69

SIMION CONSTANTIN COSMIN, clasa a 12-a A- media cls.a 11-a - 9,48

ŢEPUŞI ANDREEA - MARINELA, clasa a 12-a C - media cls. a 11-a - 9,16

SPÎNU CRISTIAN GABRIEL, clasa a 11-a C- media cls. a 10-a - 9,10